امتیاز دهید:
به این سایت
کامپیوتر همه کاره HP 200 G3 All-in-One , خوش ساخت و مقرون بصرفه
ارسال رایگان

کامپیوتر همه کاره HP 200 G3 All-in-One , خوش ساخت و مقرون بصرفه

کامپیوتر همه کاره HP 200 G3 All-in-One , خوش ساخت و مقرون بصرفه

طراحی ساده ، خوش ساخت و مقرون بصرفه کامپیوتر شخصی HP 200 G3 AiO   به نظر می آید در فضای کاری شما عالی است . پردازنده های پر قدرت اینتل به شما کمک می کنند کارهای روزانه را با سرعت انجام دهید . صفحه نمایش ( مانیتور ) به ابعاد 54 * 67  سانتیمتری یا ( 21.5 ) اینچی آن به قدر کافی فضا برای تعامل با کاربران را دارد .

 •  

قدرتمند برای کار

با کمک این پردازنده های قدرتمند اینتل بازدهی اش افزایش می یابد و حاصل آن عملکردی قابل اطمینان با قیمت عالی است .

 

طراحی شیک و حرفه ای

کامپیوتر شخصی همه کاره HP 200 G3 AiO مجهز به آخرین مدل صفحه نمایش دو طرفه ماکرو لبه دار می باشد که این کامپیوتر ( رایانه ) طوری از فضای میز استفاده می کند که فضای قابل دسترسی برای بقیه چیزها باقی می گذارد . طراحی آن طوری است که جمع کردن ( مونتاژ) و جدا سازی آن ( دمونتاژ ) ، اتصال آن به جریان برق و کار با آن به سادگی انجام می گیرد .

 

تکنولوژی پر قدرت و تغییر پذیر

کامپیوتر شخصیHP 200 G3 AiO  موارد قابل تغییری در اختیار می گذارد که مناسب نیازها و احتیاجات کار شما می باشد ، پردازه های پر قدرت اینتل که مجموعه ای منظم و پر سرعت SSD درایو با قابلیت ارتقا تا 16 گیگا بایت حافظه می باشد را انتخاب کنید .

 

فقط چشم های شما

حریم شخص در محیط های کاری بسیار مهم است ، برای جلوگیری از ضبط تصادفی و یا مخرب از دریچه  مخصوص دوربین کامپیوتر خود استفاده کنید .

 

ویژگی

اجازه ندهید هیچ چیز مانع راه شما بشود

 • کمک کن به امنیت کار جدید یا مدرن خود در آینده ، رایانه های جدید HP  ویندوز 10 را به بهترین وجه عرضه کرده اند تا شما را از تهدیدهای امنیتی با حداکثر مدیریت امروز از شاخص های بهره وری در کار ها محافظت کنند .

 

همکاری آسان

 • صفحه نمایش گر مورب 54 * 61  سانتیمتری یا ( 21.5  ) اینچی مورب WLEDVWVA  - به شما اجازه میدهد به آسانی تشریک مساعی و تعامل با همکاران و مشتریان را از طریق Webcam ،  بلندگو ها ، میکروفون ها ی تعبیه شده در صفحه بصورت زنده و ساده انجام دهید .

 

آرامش داشتن

 • صفحه نمایش گر 54 * 61  سانتیمتری یا ( 21.5  ) اینچی با قابلیت چرخش به جلو و عقب و ضد انعکاس نور فضای کاری ایده آلی را بوجود می آورد .

طراحی ساده ، خوش ساخت و مقرون بصرفه کامپیوتر شخصی HP 200 Aio business به نظر می آید در فضای کاری شما عالی است

لذت ببر از فضای مرتب میز خود 

 • ویژگی های طراحی هوشمند در Aio  جدید و مدرن به شما این اجازه را می دهد که فضای کار خود را به طرز کارآمد یا اثر بخشی مدیریت نمائید ( فضای کاری مورد نیاز خود را مدیریت نمائید ) .

دسترسی آسان و سریع به ورودی ها ( خروجی ها ) و وایرلس ها ( بدون سیم ) که خودتان انتخاب می کنید 802.11 AC wireless Lan   به کاهش حجم سیم های موجود و درهم ریختگی کمک می کند .

 

قابلیت خواندن و انتقال انواع اطلاعات

 • یک کارت حافظه منسجم و یک پارچه به شما این اجازه را می دهد که اطلاعات را به آسانی از انواع مختلف کامپیوتر به رایانه خود منتقل نمائید .

 

کارآیی مطلوبیت را به همراه دارد

 • افزایش بازدهی ها با Energy Star  ضامن شکل ظاهری ( پیکره )  و قابل ارتقاء DDR4 SDRAM بوده است .
 •  
 • ذخیره کن آنچه شما نیاز دارید
 • حداکثر استفاده از گزینه های درایو را تا 2TB از فضای موجود در HP 200 G3 AiO   فراهم می نماید .
 • ویندوز 10 حرفه ای یا دیگر سیستم های عامل موجود می باشند .
برچسب ها : آل این وان, all-in-one
پرهام رئوفی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.